חבילת זוגית - זוג כרטיסים וזוג ספרים להרצאה 28/3/2020

EHS8B3LWVJ
 • 178.00
  250.00
  מחיר לאחר שיתוף: 174.00 (30% הנחה)
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
החבילה היא להרצאה והמתקיימת במוצש 28/3/20 21:00 , בבית ציוני אמריקה.
הספרים- "אל היער הקסום של הילדות" + "כל מה שילד צריך"  והכרטיסים יחכו לכם יחד בקופת הכניסה להרצאה*.

ההרצאה "כל מה שילד צריך" של יהונתן דורון היא הרצאה מרתקת,
סוחפת, מטלטלת, כואבת, מצחיקה ובעיקר- מרגשת ומותירה אחריה הרבה מחשבות על חינוך ועל החיים, ומותירה חותם משמעותי לקהל.
* שימו לב - אין באולם מקומות מסומנים. הישיבה על פי סדר ההגעה

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אספקת המוצרים

  1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צויין מפורשות אחרת ולאחר אישור של חברת האשראי על העסקה. יש לציין כי אך ורק באפשרות של הזמנת משלוח אקספרס עד הבית עם שליח יש התחייבות לזמן אספקה,שהוא תוך 48 שעות מרגע אישור חיוב מחברת האשראי.
  בבחירת הלקוח במשלוח "רגיל" ובמשלוח "דואר רשום" - אין החנות מתחייבת על זמני האספקה.

  2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

  2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

  2.2 שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.

  3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  החלפת מוצר

  • החלפת מוצר באמצעות חשבונית תוך 14 ימים בלבד. החזר כספי יינתן כחוק תוך __10_ ימי עסקים בלבד, מעל סכום קנייה של ___50_ ₪, החזר כספי יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. בגין ביטול עסקה ינוכו 5% או 100 ₪ מערך העסקה לפי הנמוך מבינהם.

  • הזיכוי הינו אישי ולא ניתן להעברה או למכירה.

  • החלפת פריט בשווי ערכו בעת ההחלפה.  ביטול הזמנה

  1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה* בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן החוק: http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations )

  2. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.

  3. במקרה של ביטול העיסקה יחוייב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.

  4. אם סופק המוצר ללקוח , חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה . מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

  5 מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח , וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח .

  6. החנות תהא רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

  6.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .

  6.2 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

  7. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.

  8. במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .  *מקרים בהם לא ניתן לבטל עסקה: http://www.consumers.org.il/category/cases-for-no-annulment-rights


 "ספרינגסטין שלנו!"

"הרצאה שהיא למעשה מופע, שהוא למעשה חוויה רוחנית משנה חיים!!"

"חוויתי חוויה חזקה יותר מכל טיפול שהייתי בו!"

"ההרצאה של יהונתן היא חוויה שצריך לראות כדי להבין את גודל השפעתה על אנשי חינוך.קיבלתי ממנה השראה על התמודדות בחיים ועם רצון וכלים לתת לכל חניך שלי להאמין בעצמו ושידע שהוא שווה משהו בעולם הזה. כל בן אדם צריך לראות את ההרצאה הזו."
- נמרוד מקונן, מדריך פנימייה בויצ"ו
 
 "לפני כשנה נחשפתי לראשונה להרצאה שלך הרצאה שטילטלה אותי לאורך זמן ושינתה לי התבוננות במצבים והבנה שאני המבוגר שיאמין בילדי הצהרון שלי . בזכותך אני רוצה להיות ״המורה לחיים״ שלהם שיזכרו את היד המלטפת שלי העיניים המייטיבות לצד האסרטיביות הגבולות האמונה ביכולותם והכבוד הגדול ביננו . באומנות של שילוב בין רוך לנוקשות .
כן בזכות ההרצאה שלך !!!" דניאלה דבח כהן - מנהלת צהרון ויועצת משפחתית וזוגית
 
"ההרצאה של יהונתן היא רכבת הרים של רגשות ומעוררת השראה בצורה יוצאת דופן. התרגשתי, בכיתי, הזדהתי ולקחתי לעצמי דברים פרקטיים לחיים. יהונתן איש חינוך בכל רמ"ח אבריו שכל הורה והורה לעתיד צריכים לשמוע" -לירון בובש - יזמית חברתית
 
"הייתי בהרצאה שלו והיה מדהים! סיפור חייו המרגש והבחירות אותם הוא לקח ולוקח רגע אחרי רגע, מייצרים פסיפס של יישות עוצמתית מעוררת תהודה ורצון לייצר שינוי ולקחת החלטות מתוך גדלות נפש.אני ממליצה לכל אחת/ד להיות בהרצאה המרגשת הזאת."- גאלה קוגן קליימן - שחקנית
 
"הייתי רכז נוער במספר ערים ופנימיות ברחבי הארץ. אני מרגיש שדרכך החינוכית והדרך ש"אחריי!" מאמינה בה הן שביל אחד, שמעתי הרבה הרצאות במהלך הזמן וההרצאה שלך הייתה ממש חזקה, תודה לך! סיפרתי לבת הזוג שלי בהתרגשות על הדרך המיוחדת והכנה שהעברת את סיפור חייך והתחושות שלך, בשביל שנדע להיות חונכים טובים יותר."
-דרור פלד - תנועת "אחריי"
 
"מפגש עם איש חינוך בעל ניסיון חיים וכלים ליצירת קשר אופטימי של אמון והצלחה עם כל ילד בייחודיות שלו. מסר חזק לאנשי החינוך שבחרו לקחת חלק מהמסע של ילדי ישראל. ההרצאה עוברת מסיפור אישי מרתק,מרגש ומטלטל, לסיפור הצלחה מקצועי של העצמה חינוכית.דינה רמות, מנהלת ביה"ס היסודי "שזר" נתניה
 
"ההרצאה של יהונתן היא יותר מ"הרצאה". מדובר בשעה של חוכמת חיים כנה ונוגעת- שמוגשת בצורה הכי רגישה ונגישה שיכולה להיות. המפגש עם יהונתן הותיר אותי מרוגשת, מלאת השראה וחזון. כל אנשי החינוך באשר הם, וכל אדם למעשה- יכולים ללמוד וליהנות הנאה צרופה מההרצאה הזו. כולי תקווה שאצליח לשמר את הרשמים והמסרים מהרצאתו.מומלץ מאוד! "
- ענבל רוזנפלד, רכזת התוכנית הפסיכו- חינוכית, מרכז "חוסן" ע"ש כהן- האריס"ריגשת מאוד את כולנו בסיפור חייך, שדרכו העברת מסרים חזקים לעבודה עם ילדינו. לוקחת את המשפט שלך "כל הכוכבים תמיד זורחים בלילה".כל ילד וילד רוצה שיראו אותו ואת האור הייחודי שלו! תודה ענקית!
ריגשת ובענק!" - נעמה מתי, יועצת בית הספר "ירושלים" בבת ים

"מרגש, מלמד ומחשב מחדש" - מור מויאל, מחנכת כיתה ב'


"הרצאה מעוררת השראה ותקווה" - ליאורה קשפינסקי, מנהלת בית הספר יצחק שדה בבת ים

" לשמוע, לבכות, להתרגש וללמוד" - יפית יצחקי, מורה לחינוך המיוחד
x

#{title}

#{text}

#{price}